середу, 15 листопада 2023 р.

Розмовний клуб «Говоримо українською - нам рік!

Сьогодні в ЦПБ ім. В. Скуратівського відбулося ювілейне засідання розмовного клубу «Говоримо українською». Саме у листопаді 2022 року ми започаткували роботу клубу. За цей період учасники клубу стали своєрідною родиною. І в знак про це створили емблему клубу: сьогодні вона прикрасила кожного учасника.

За рік, що промайнув, кожен учасник розширив свої знання про красу і багатство української мови, познайомився з українськими обрядами і звичаями, брав участь у майстер-класах, мовних іграх, розгадував мовні кросворди. На засідання ми запрошували цікавих гостей, поглиблювали національну самосвідомість, любов до рідного слова, рідного краю, його традицій. А найголовніше — бажання спілкуватися українською мовою.


Підводячи підсумки нашої спільної роботи, провели анкетування «Мова — це не просто спосіб спілкування, а щось більше, значуще», яке показало результати нашої праці і побажання та пропозиції учасників щодо подальшої роботи клубу.

 


 Також сьогодні в нас була цікава літературна ремарка «Ювілейний календар листопада: З вишневого саду України». Григорій Квітка-Основ’яненко, Іван Нечуй-Левицький, Ольга Кобилянська — ці постаті, їх твори відомі кожному з нас, а їх вплив на розвиток української мови та літератури — неоціненний.

У нашому традиційному мовному блоці ми з гумором і всерйоз перевірили засвоєні за рік знання.


Родзинкою нашого ювілейного зібрання став «книжковий торт». Дарували кожному його шматочок у вигляді книжкової закладки. Нехай ця часточка нагадує кожному про наші теплі зустрічі та слугує закладкою для улюбленої книги.Працюємо далі...

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Вы хотите оставить комментарий, но не знаете, КАК? Очень просто!
- Нажмите на стрелку рядом с окошком Подпись комментария.
- Выберите Имя/URL. (Никто не любит анонимов!)
- Наберите своё имя, строчку URL можете оставить пустой.
- Нажмите Продолжить
- В окошке комментария напишите то,что хотели и нажмите "Отправить комментарий"! Спасибо!