пʼятниця, 28 червня 2024 р.

День Конституції України в бібліотеках громади

 Діти — наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, а й нашої Держави. На наших очах росте ціле покоління дітей війни, та людство завжди прагне одного – зробити світ кращим для своїх нащадків.

Відповідальний громадянин своєї країни формується з дитинства. А знати великі державні свята, їх історію, символіку – обов’язок всіх, від малого до великого.

До сьогоднішнього свята, у біліотеках громади підготовлені і проведені різноманітні заходи:

У  фоє ЦПБ ім. В. Скуратівського оформлено книжкову виставку-інсталяцію «Конституція України: вимір історії і часу», працює творча майстерня із виготовлення оберегів для воїнів ЗСУ. Маленькі читачі нашої бібліотеки теж долучилися до відзначення Дня Конституції. Бібліотекарі розповіли дітям про одне з найважливіших державних свят, продемонстрували цікаві книжки, разом виготовляли обереги.

Інформаційну  поличку « Конституція – джерело права держави»     підготовила  Федорівська  б/ф.

Книжкову виставку «Конституція України вимір історії та часу» та правову п'ятихвилинку  «Вчимося бути громадянами»      запропонувала своїм читачам Пиріжківська б/ф.


Пізнавали свої права на правовій годині «Маленьким громадянам - великі права» у Слобідська б/ф.В переддень  Дня Конституції,  Гранітненська бібліотека-філія презентувала своїм читачам виставку-діалог "Конституція України - оберіг нашої Державності''. Вона має такі розділи:

1 "Якою є історія українськоих конституцій? Хто з відомих українців були її співавторами?"

2 "Коли і за яких суспільно-політичних умов, було прийнято чинну Конституцію України?".

Матеріали на виставці понайомили читачів з літературою про історію Конституції України, про гетьмана Пилипа Орлика, та його першу Конституцію, та дадуть можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції.

Конституція — це наша основа.

Закарбовані цінності, які сьогодні захищають наші незламні воїни. Пам'ятаймо, хто ми є і чого ми варті. Нагадує Старовороб''ївська сільська бібліотека-філія.


До свята в Ксаверівській бібліотеці-філії приурочена книжкова виставка, метою якої є ознайомлення   історією створення  Конституції нашої держави.

Відеоогляд-привітання до дня Конституції України підготувала

 Луківська б/ф.

Маємо відстояти, визволити й відновити нашу державу, щоб наші майбутні покоління мали права. Наше покоління не має права здатися. Україна була! Є! І буде!

З Днем Конституції України!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Вы хотите оставить комментарий, но не знаете, КАК? Очень просто!
- Нажмите на стрелку рядом с окошком Подпись комментария.
- Выберите Имя/URL. (Никто не любит анонимов!)
- Наберите своё имя, строчку URL можете оставить пустой.
- Нажмите Продолжить
- В окошке комментария напишите то,что хотели и нажмите "Отправить комментарий"! Спасибо!